24. APRÍLA OTVÁRAME NOVÝ LETNÝ TRIMESTER. PRIHLASOVANIE JE ZAHÁJENÉ! NOVÝ ROZVRH NÁJDETE NA STRÁNKE:

http://www.etnodance.sk/rozvrh-2/

Prihlasovať na kurzy sa môžete online tu:http://www.etnodance.sk/online-prihlasenie/

Ak nenájdete svoj tanec neváhajte nás kontaktovať na veronika@etnodance.sk, pridajte svoje meno, telefón a o ktorý kurz máte záujem…

POČET HODÍN, CENA KURZU, SYSTÉM NÁHRAD

Semester zahŕňa 10 tanečných lekcií trvá do 30.júna. Trimester stojí 60€  pri predplatení. Často sa pýtate čo ak sa nebudem môcť zúčastniť hodiny? U nás sa nič nestane, hodina Vám neprepadne. Máme systém náhradných hodín, kedy si môžeš vymeškané lekcie nahradiť v inom termíne a inom kurze v rámci jedného trimestra. Stačí iba poslať mail. Vytvorili sme pre Vás hodiny, ktoré majú voľnejší priebeh, nerobí sa tam choreografia, tie sú na náhrady ideálne: Latino fit, Exotika dance, Vykrúcačky, Balet, Bollywood, Tribal fusion začiatočníci….

ČO JE U NÁS NOVÉ?:-)

Okrem pokračujúcich kurzov sme pre Vás pripravili na jar a leto príjemné svieže NOVINKY:

VYKRÚCAČKY- Tanečné cvičenie s prvkami slovenského folklóru, zabavíte sa, zapotíte sa a naučíte sa základné kroky z rôznych regiónov Slovenska.

LATINO FIT – Chcete sa po náročnom dni v práci odreagovať? Nechajte sa unášať latinsko-americkými rytmami. V kurze Latino fit sa naučíte základy salsy, merenque, bachaty, reggaetonu, samby, rumby a to všetko v dynamickom tempe a nepotrebujete k tomuani partnera. Hodina bude okorenená posilňovacími cvičeniami zameranými na
posilňovanie problémových ženských partií.

CHARLESTON (RETRO DANCE) – V kurze sa vrátime v čase do obdobia dnes známeho ako “zlaté” či “báječné” dvadsiate roky, a tancom tohto obdobia bol práve Charleston. Hrať do toho nám bude ragtime jazz a my to skúsme ako Josephine *Bakerová ( banánová suknička nemusí byť :D) Kurz trvá 3 mesiace a budú naň nadväzovať štýly ako swing, kabaretný tanec s paličkou…

EXOTIKA DANCE – Je to hodina vo fitness štýle, ktorá spája prvky latinsko-amerických tancov (salsa, merengue, bachata…) pre pevné boky a stehná, brušného tanca pre spevnenie bruška, afro pre celkovú kondíciu, cigánske tance pre rýchle nohy a Indického tanca Bhangra pre perfektné posilnenie rúk a paží.  Je to super odreagovanie, ktoré Vám vyčarí úsmev na tvári a Vaše telo si poriadne zamaká.

KURZ POHYBOVÉHO  ROZVOJA S ALICOU – Vhodný pre tanečnice aj netanečnice. Pre tie z Vás ktoré v tanci hľadajú niečo viac, chcú sa dostať hlbšie, zdokonaliť a rozvinúť svoj potenciál. Alebo pre tie, ktoré chcú vyskúšať niečo nové a iné ako doteraz. Či jednoducho pre tie ktoré si chcú osviežiť a spríjemniť voľné chvíle.
Vypíname myseľ a zapíname intuíciu.V tomto netradičnom kurze zloženom zo štyroch blokov ponúkame ochutnávku tanečných cvičení a pohybových hier, cvičení zameraných na uvoľnenie mysle a tela, rozkvet kreativity, hľadanie balansu (fyzického aj psychického, pretože jedno bez druhého nejde), a na podporu radosti zo samej seba. Všetky časti kurzu priamo alebo nepriamo súvisia s tancom a hravou formou sa zameriavajú na rozvoj osobnosti a vnútorného potenciálu v nás. To všetko sú atribúty, ktoré vieme využiť na tréningu, pódiu, aj v každodennom živote.

tešíme sa na Vás

 

Comments are closed.