Pripravili sme si pre Vás fresh workshopy brušného tanca s našou lektorkou Luckou. Workshopy budú aj pre úplných začiatočníkov aj pre pokročilejšie tanečnice čo majú už s brušným tancom skúsenosti:-)
Prihlasovanie: veronika@etnodance.sk

5.,6.,7., august od 17:45-19:00 Brušné tance “Belly štart” pre začiatočníkov

Zoznámte sa s týmto krásnym ženským umením. Získajte základy pohybu panvou, bruškom, bokmi ale aj hrudníkom a rukami. Naučíte sa krásne držanie tela, základné pozície, kroky, ladné pohyby rúk a určite si odnesiete aj krátku variáciu ktorú si môžete doma opakovať.
Kde? Tanečné štúdio EtnoDance, Súťažná 18 – Bratislava, DK Nivy sála v suteréne.
Cena: 30€

5.,6., august od 19:15-21:00 Brušné tance “Jemnosť, ladnosť, precítenie”.

Workshop je určený pre tanečnice ktoré majú za sebou základy brušného tanca. Téma workshopu je zameraná na pomalé, jemné, sugestívne a precítené pohyby. Pri tvorbe prvkov a variácii si Lucka vezme na pomoc rekvizity ako hodvábne závoje a vejáre a vytvorí neopakovateľnú ženskú a zvodnú atmosféru.
Kde? Tanečné štúdio EtnoDance, Súťažná 18 – Bratislava, DK Nivy sála v suteréne.
Cena: 20€

7.,8., august od 19:15-21:00 Brušné tance “Dynamika, rytmus, pohyb”.

Workshop je určený pre tanečnice, ktoré majú za sebou základy brušného tanca. Téma workshopu je zameraná na dynamické, rýchle, výbušné a rytmické pohyby. Nechajte vyniknúť svoj temperament, precíťte svaly, dajte svojmu telu vyniknúť. Z workshopu si odnesiete zaujímavú a divokú variáciu ktorá nikoho nenechá chladným.
Kde? Tanečné štúdio EtnoDance, Súťažná 18 – Bratislava, DK Nivy sála v suteréne.
Cena: 20€Comments are closed.